AYDIN SATRANÇ MERKEZI 2017-2018 EĞITIM DÖNEMI DEVAM EDIYOR..

Yeni dönem eğitim programı hakkında bilgi almak veya kayıt yaptırmak için ; 0(505) 238 3002  no’lu telefon numaramızdan bizi arayarak veya aydinsatranc@gmail.com adresinden bizlere mail atarak ulaşabilirsiniz.


Aydın Satranç Merkezi 6. eğitim yılına, her seviyeye uygun grup dersleriyle 30 Eylül Cumartesi Günü Eğitimlerine başladı. 2012 yılından bu yana 300’den fazla öğrenciye eğitim veren Aydın Satranç Merkezi, en temel seviyeden başlayarak her seviyeye hitap eden dersleriyle yeni sezonu açıyor. Deneyimli eğitimci kadrosuyla, bu yıl da hafta sonu, yaş ve seviyelere göre ayrılan sınıflarıyla eğitimlerine başlıyor.En fazla 6 kişilik sınıflarda, 5 yaşından itibaren tüm satranç severlerin kendilerini geliştirebileceği, öğrenirken aynı zamanda  etkinliklerle eğlenebilecekleri bir dönem daha Aydın Satranç Merkezi’nde başlıyor.

Aydın Satranç Merkezinde çocuklara yönelik satranç dersleri, ağırlıklı olarak hafta sonu, Cumartesi günleri gerçekleştirilecek. Satrançla tanışma aşamasında olan çocuklardan, aktif olarak satranç turnuvalarına katılan çocuklara kadar her seviyedeki satranç meraklısı, Aydın Satranç Merkezinde bilgilerini ve becerilerini arttıracakları bir yıl geçirecek.

Aydın Satranç Merkezi 2017-2018 eğitim dönemi, MEB takvimine paralel olarak iki yarı yıldan oluşacak. 30 Eylül Cumartesi günü başlayacak olan ilk dönem, toplamda 19 hafta sürecek ve 20 Ocak 2018’de tamamlanacak. Programı daha sonra belirlenecek olan 2. dönem, okulların yarı yıl tatilinin ardından başlayacak ve yine okul takvimine paralel şekilde planlanacak.

[Beyaz oynar ve iki hamlede mat eder

 


Leave a Reply

Fotoğraflar